دانلود نسخه 32 بیتی دانلود نسخه 64 بیتی " کمتر از 10 مگابایت" "هدف ما کسب رضایت شما" " رایگان استفاده کنید"


کنترل ترافیک اینترنت

مقدمه


در صورت استفاده از اینترنت با ترافیک محدود نیاز است که مدیریت کافی روی اینترنت مصرفی داشته باشید و و نرم افزارهایی که در پس زمینه بدون اطلاع شما اینترنت مصرف می کنند را مسدود کنید. در این رابطه اگر پهنای باند خوبی داشته باشید و نظارتی وحود نداشته باشد ممکن است به سرعت ترافیک زیادی را از دست دهید.

این نرم افزار در هر لحظه شبکه فعال اینترنت را شناسایی می کند و در صورت داشتن شبکه داخلی تنها ترافیک اینترنت را محاسبه می کند تشخیص شبکه اینترنت به صورت هوشمند انجام می شود و نیاز به هیچ تنظیمی نیست.

پس اگر می خواهید میزان ترافیک مصرفی هر برنامه شامل داده های ارسال شده به خارج کامپیوتر (Upload) و داده های دریافت شده (Download) را براساس تاریخ شمسی مشاهده کنید همچنین دسترسی نرم افزار ها به اینترنت با مجوز شما صورت بگیرد (کرک برنامه ها از بین نرود ) ما همراه شوید.


نمایش لحظه ای ترافیک مصرفی  در این فرم می توان نمایش لحظه ای دانلود و آپلود نرم افزار ها را مشاهده کرد همچنین کل ترافیک مصرف شده در آن روز را نمایش می دهد.ترافیک روزانه براساس تاریخ شمسی
  در این سربرگ می توان ترافیک هر روز (Tcp , Udp) را بر حسب تقویم شمسی مشاهده کرد همچنین ترافیک استفاده شده هر نرم‌افزار در هر روز به صورت جداگانه نمایش داده می شود(بر اساس مجموع دانلود و آپلود به صورت صعودی مرتب می شوند).

 • All Traffic: کل ترافیک مصرفی را نشان می دهد.

 • Download: میزان دانلود از کل ترافیک مصرف شده را نمایش می دهد.

 • Upload: میزان آپلود از کل ترافیک مصرف شده را نمایش می دهد.

 • Clear Today : پاک کردن ترافیک روزانه استفاده شده

 • Clear All : پاک کردن کل ترافیک استفاده شدهکنترل دسترسی نرم افزار ها به اینترنت  در صورت فعال بودن این بخش از برنامه هر نرم افزاری که بخواهد داده ای را ارسال یا دریافت کند شناسایی شده و در صورت نیاز، کاربر آن را با استفاده از دیوار آتش (Firewall) مسدود می کند. همچنین در این بخش می توان بدون هیچ تنظیماتی داخل ویندوز آپدیت ویندوز را به سرعت مسدود کرد (برای مشاهده توضیحات بیشتر به پست مدیریت آپدیت ویندوز مراجعه کنید).


  • Auto Detect Program: با ارسال یا دریافت بسته های اینترنتی توسط نرم افزار ها، برنامه آنها را شناسایی کرده سپس کاربر می تواند آنها را مسدود کرده یا مجوز اسفاده از اینترنت را تخصیص دهد. این قسمت دارای دو گزینه می باشد:

   • Inbound: مجوز به نرم افزار مورد نظر برای ارسال داده اینترنتی به خارج از کامپیوتر را صادر می کند.
   • Outbound: مجوز به نرم افزار مورد نظر برای دریافت داده از اینترنت را صادر می کند.


 • Block Site in 127.0.0.1: در صورت استفاده از فیلتر شکن روی کامپیوتر نرم افزار های مسدود شده در فایروال ویندوز می توانند با فیلتر شکن به اینترنت وصل شوند و کرک استفاده شده برای آن برنامه را غیر فعال کنند.
  با فعال کردن این گزینه تنها به نرم افزار هایی اجازه دسترسی به فیلتر شکن داده می شود که از سایت های تعریف شده در قسمت Protect Filter Internet استفاده کنند(در صورت فعال بودن قسمت Protect Filter Internet این بخش به صورت خودکار غیر فعال می شود).


 • Update Windows : این بخش از برنامه برای مسدود کردن آپدیت خودکار ویندوز استفاده می شود که باعث می گردد از مصرف ترافیک اینترنت توسط ویندوز جلوگیری شود( بدون هیچ تنظیماتی در ویندوز).


شناسایی نرم افزار های مظنون به جاسوسی • Down: میزان دریافت داده کلی هر نرم افزار را مشخص می کند (مرتب شده براساس مجموع دانلود و آپلود).

 • Up: میزان ارسال داده کلی هر نرم افزار را مشخص می کند (مرتب شده براساس مجموع دانلود و آپلود).

 • به صورت کلی معمولا نرم افزار هایی که نسبت ارسال به دریافت بالایی دارند مشکوک به جاسوسی می باشند در این خصوص برنامه نسبت ارسال به در یافت هر نرم افزار را محاسبه کرده و نرم افزار های مظنون به جاسوسی را نمایش می دهد.