دانلود نسخه 32 بیتی دانلود نسخه 64 بیتی Next Project یک ماه رایگان تست کنید کاهش هزینه اینترنت بهبود سرعت و امنیت اینترنت


مدیریت آپدیت ویندوز

مصرف مخفیانه ویندوز 10 از اینترنت

یکی از راه های جلوگیری از مصرف زیاد اینترنت قطع آپدیت خودکار ویندوز است معمولا آپدیت مخفیانه ویندوز 10 باعث مصرف سریع حجم ترافیک اینترنت می شود در ویندوز های 7 و 8.1 این موضوع معمولا کم رنگ بود اما سیاست مایکروسافت برای آپدیت ویندوز 10 کاملا متفاوت است و روزانه آپدیت های زیادی برای این ویندوز منتشر می شود. در روش های معمول برای جلوگیری از آپدیت خودکار ویندوز 10 باید روش های پیچیده ای را انجام داد که در اکثر موارد به نتیجه مطلوب نمی رسد همچنین در صورت موفقیت و ایجاد محدودیت برای آپدیت ویندوز، چون اکثر این آپدیت ها در جهت رفع باگ های امنیتی ویندوز منتشر می شوند به صورت ناخودآگاه باعث در خطر انداختن امنیت ویندوز و کامپیوتر می گردد.

مزایای استفاده از برنامه

  • سرعت بالا

  • تنها با دو کلیک دسترسی برنامه آپدیت کننده ویندوز به اینترنت مسدود می شود.

  • کارایی بالا

  • نرم افزار در سطح دسترسی پایین از آپدیت ویندوز جلوگیری می کند که باعث می گردد کارایی این عمل بالا باشد همچنین برای اطمینان از عملکرد برنامه می توان با دیگر نرم افزار های کنترل ترافیک، کاهش محسوس اینترنت مصرفی را مشاهده نمود .

  • حفظ امنیت ویندوز

  • معمولا روش های موجود باعث تغییر در تنظیمات ویندوز می شود که به صورت کلی باعث پایین آمدن امنیت ویندوز می گردد ولی در این روش هیچ تنظیماتی داخل ویندوز تغییر نمی کنند .

  • آپدیت در زمان ترافیک رایگان

  • در صورت داشتن ترافیک رایگان می توانید برنامه را برای روشن شدن خودکار بدون کاربر در ساعتی برنامه ریزی کنید همچنین می توان حرکاتی که با مواس و صفحه کلید برای شروع آپدیت ویندوز انجام می شود را ضبط کرده و در ساعت مشخصی بدون نیاز به کاربر با روشن شدن کامپیوتر و شبیه سازی خودکار انجام داد.

  • مشاهده و کنترل مصرف اینترنت در ویندوز 10

  • علاوه بر جلوگیری از آپدیت خودکار ویندوز 10 می توانید مصرف اینترنت ویندوز 10 را به صورت لحظه ای، روزانه و کلی با تاریخ شمسی مشاهده کنید. همچنین می توانید مصرف اینترنت دیگر نرم افزار ها را کنترل کرده و در صورت نیاز دسترسی به اینترنت را برای هرکدام از نرم افزار ها قطع کنید (برای مشاهده توضیحات بیشتر به پست کنترل ترافیک مصرفی مراجعه کنید).

جلوگیری از مصرف زیاد اینترنت در ویندوز 10با نصب نرم افزار و به راحتی بدون هیچ تنظیمات پیچیده ای داخل ویندوز، پهنای باند مصرفی برای آپدیت ویندوز را به نزدیک صفر برسانید و از مصرف زیاد اینترنت برای آپدیت ویندوز 10 جلوگیری کنید. در این روش هیچ تنظیماتی داخل ویندوز تغییر نمی کنند و تنها با روش هایی از دسترسی برنامه آپدیت ویندوز به اینترنت جلوگیری می شود. برای این کار با استفاده از فرم بالا با غیر فعال کردن گزینه Windows Update پهنای باند مصرفی برای آپدیت ویندوز به حداقل ممکن می رسد. برای دیدن دیگر تنظیمات این فرم به پست کنترل ترافیک اینترنت مراجعه کنید.زمان بندی برای جلوگیری از هدر رفتن اینترنت ویندوز 10


همانطور که گفتیم ویندوز باید به صورت دوره ای آپدیت گردد اما اگر کنترلی روی زمان آپدیت نباشد می تواند باعث هدر رفتن اینترنت شود همچنین جلوگیری از آپدیت ویندوز برای همیشه مشکلات امنیتی داخل ویندوز بوجود می آورد که باعث تسهیل نفوذ ویروس ها، هکر ها و .. به کامپیوتر می شود .

در فرم بالا محدوده ی زمانی برای آپدیت ویندوز تعیین می شود این زمان می تواند محدوده زمانی ترافیک رایگان باشد. با تعیین این محدوده زمانی و فعال کردن گزینه Windows Update، کامپیوتر بدون نیاز به کاربر خودکار روشن می شود و ویندوز را آپدیت می کند همچنین در صورتی که آپدیتی برای ویندوز وجود نداشته باشد نرم افزار تشخیص داده و خودکار کامپیوتر را خاموش می کند. نرم افزار می تواند عملیاتی را با شبیه سازی حرکات مواس و صفحه کلید در زمان روشن شدن انجام دهد برای توضیحات بیشتر به پست دانلود خودکار بدون کاربر مراجعه کنید .