دانلود نسخه 32 بیتی دانلود نسخه 64 بیتی " کمتر از 10 مگابایت" "هدف ما کسب رضایت شما" " رایگان استفاده کنید"


مدیریت آپدیت ویندوز

مقدمه


یک از دلایل مصرف سریع ترافیک اینترنت آپدیت مخفیانه ویندوز می باشد در ویندوز های 7 و 8.1 این موضوع معمولا کم رنگ بود اما سیاست مایکروسافت برای آپدیت ویندوز 10 کاملا متفاوت است و روزانه آپدیت های زیادی برای این ویندوز منتشر می شود برای جلوگیری از آپدیت در ویندوز 10 باید روش های پیچیده ای را انجام داد که معمولا به نتیجه مطلوب نمی رسد همچنین در صورت موفقیت در ایجاد محدودیت برای آپدیت چون اکثر این آپدیت ها در جهت رفع باگ های امنیتی ویندوز متشر می شوند به صورت نا خود آگاه باعث در خطر انداختن امنیت کامپیوتر می شود.

به صفر رساندن آپدیت ویندوز    با نصب نرم افزار و به راحتی بدون هیچ تنظیمات پیچیده ای داخل ویندوز، پهنای باند مصرفی برای آپدیت ویندوز را به نزدیک صفر برسانید.

    برای این کار با استفاده از فرم بالا با غیر فعال کردن گزینه Windows Update پهنای باند مصرفی برای آپدیت ویندوز به حداقل ممکن می رسد. برای دیدن دیگر تنظیمات این فرم به پست کنترل ترافیک اینترنت مراجعه کنید.


*مشاهده ویدئو*
برای مشاهده ویدئو نحوه عملکرد برنامه در جلوگیری از آپدیت خودکار ویندوز از این لینک در سایت آپارات استفاده کنید.آپدیت در زمان دلخواه
    همانطور که گفتیم سیستم باید به صورت دوره ای آپدیت شود و مسدود کردن آپدیت ویندوز برای همیشه مشکلاتی برای امنیت ویندوز بوجود می آورد که باعث می گردد راه نفوذ ویروس ها، هکر ها و .. به سیستم ساده تر شود .


  • در فرم بالا محدوده ی زمانی برای آپدیت ویندوز تعیین می شود این زمان می تواند محدوده زمانی ترافیک رایگان باشد. با تعیین این محدوده زمانی و فعال کردن گزینه Windows Update، کامپیوتر بدون نیاز به کاربر خودکار روشن می شود و ویندوز می تواند خودش را آپدیت کند همچنین در صورتی که آپدیتی برای ویندوز وجود نداشته باشد نرم افزار تشخیص داده و خودکار کامپیوتر را خاموش می کند.

  • نرم افزار می تواند عملیاتی را با شبیه سازی حرکات مواس و صفحه کلید در زمان روشن شدن انجام دهد برای توضیحات بیشتر به پست دانلود خودکار بدون کاربر مراجعه کنید .