دانلود نسخه 32 بیتی دانلود نسخه 64 بیتی "افزایش امنیت اینترنت" "کاهش هزینه اینترنت" "بهبود کیفیت اینترنت"


کنترل هوشمند

مقدمه

استفاده از فیلترشکن همیشه چالش هایی به همراه دارد هدف ما ایجاد ویژگی نوین برای افزایش عملکرد فیلترشکن ها (کاهش اینترنت مصرفی، افزایش سرعت و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز برخی برنامه ها از طریق فیلترشکن به اینترنت ) است.

اختلال در عملکرد برنامه ها

احتمالا این جمله را شنیده اید که در هنگام نصب برنامه ها ارتباط اینترنت را قطع کنید ولی بهتر است بگوییم که ارتباط نرم افزار ها با اینترنت را هنگام استفاده نیز قطع کنید در این راستا فیلتر شکن ها می توانند به صورت غیر مستقیم کرک برنامه ها را غیر فعال کنند و میزان کارایی برنامه ها را کاهش دهند.
برنامه های کامپیوتر معمولا برای بررسی اعتبار فعال سازی به اینترنت متصل می شوند که این عمل می تواند پس از فعال سازی offline و در هنگام کار با برنامه نیز صورت بگیرد. کاربر می تواند دسترسی نرم افزار های کرک شده به اینترنت را با استفاده از فایروال ویندوز مسدود کند ولی اگر از فیلترشکن استفاده شود آنها می توانند (با وجود مسدود بودن در دیوارآتش) به راحتی با فیلترشکن به اینترنت متصل شوند و کرک استفاده شده را غیر فعال کنند یا به صورت نامحسوس عملکرد خود را از حالت بهینه خارج کنند. به عنوان مثال ممکن است برنامه ای مانند Word را نصب و فعال کرده اید ولی پس از چند روز متوجه شده اید که سریال برنامه غیر فعال شده است یا مانند قبل کارایی ندارند. به دلیل اینکه معمولا داخل ایران برنامه ها به صورت کرک شده استفاده می شوند، این موضوع پر رنگ تر است.

کنترل دسترسی نرم افزار ها به اینترنت

با استفاده از این نرم افزار به صورت لحظه ای دسترسی هر نرم افزار به اینترنت بررسی و به کاربر هشدار داده می شود سپس کاربر می تواند در صورت نیاز دسترسی آن برنامه را مسدود کند. همچنین با گزینه Block Ilegal Anti Filter که باعث برتری زیاد این نرم افزار نسبت به نرم افزار های مشابه ( kaspersky internet security , Eset internet security ،فایروال ویندوز و... ) گردیده است دسترسی برنامه ها به فیلترشکن یا پروکسی بررسی شده و تنها نرم افزار های مجاز اجازه دسترسی دارند. این عمل باعث می شود پهنای باند فیلترشکن تنها به برنامه هایی که کاربر تعیین کرده اختصاص یابد (کاهش اینترنت مصرفی، افزایش سرعت و امنیت فیلترشکن ها).

جلوگیری از غیر فعال شدن کرک

مزایای استفاده از برنامه

  • افزایش سرعت فیلترشکن ها

  • با این روش نرم افزار های غیرمجاز نمی توانند از فیلترشکن و پروکسی استفاده کنند و کل پهنای باند فیلترشکن تنها به برنامه های مفید اختصاص می یابد که باعث افزایش سرعت می گردد.

  • کاهش اینترنت مصرفی

  • فرض کنید برنامه ای را برای جلوگیری از آپدیت مسدود کرده اید یا آن برنامه به سرور خودش به دلیل ( تحریم، لینک مخرب، مسدود شده توسط ویندوز یا ...) دسترسی ندارند ولی در صورت استفاده از فیلترشکن آن برنامه میتواند به صورت مخفی از طریق فیلترشکن از اینترنت استفاده کرده و اینترت مصرفی را افزایش دهند.

  • عملکرد بهینه برنامه های ویندوز

  • برای جلوگیری از کاهش عملکرد یا غیرفعال شدن سریال برنامه های کرک شده باید دسترسی آنها به اینترنت را مسدود کرد ولی در صورت استفاده از فیلترشکن برنامه ها به راحتی میتوانند قوانین فایروال (ویندوز ،nod32 ،Bitdefender یا ...) را دور زده و به اینترنت متصل شوند.

استفاده امن از فیلترشکن های ویندوز

در ویدئو زیر مسدود کردن دسترسی به اینترنت نرم افزار کروم با فایروال ویندوز 10 در حالت عادی و نیز زمانی که از فیلترشکن استفاده می شود بررسی می گردد. همچنین تست دسترسی به اینترنت (بواسطه فیلترشکن) با آنتی ویروس Bitdefender در این لینک قرار دارد ( این عمل برای دیگر آنتی ویروس های Internet Security مانند Nod32 و Kaspersky نتیجه مشابه ی دارد) .


همان طور که در ویدئو دیده می شود فایروال ویندوز در حالت عادی به خوبی دسترسی به اینترنت نرم افزار مورد نظر را مسدود می کند ولی زمانی که از فیلتر شکن استفاده می شود نمی تواند هیچ کنترلی روی دسترسی نرم افزار ها به اینترنت داشته باشد و موجب مشکلاتی همچون افزایش ترافیک مصرفی، کاهش سرعت فیلترشکن ها و نیز غیرفعال شدن سریال برنامه ها یا به صورت نامحسوس باعث کاهش عملکرد نرم افزار ها می گردد. اما این برنامه دسترسی هر نرم افزار به اینترنت را حتی با وجود پروکسی یا فیلترشکن کنترل می کند و مشکلات استفاده از فیلترشکن ها را بسیار کاهش می دهد. پیشنهاد می شود به دلایلی که در بالا شرح داده شد در هنگام کار با فیلتر شکن ها، نرم افزار های غیرمجاز بسته شوند یا از این برنامه استفاده کنید.

از میان امکانات(رایگان استفاده کنید):
* خودکار سازی(RPA) دانلود ها در زمان دلخواه (Youtube،صف IDM ،آپدیت ویندوز )
* مجوز آپدیت خودکار ویندوز 10 با دو کلیک (بدون تغییر در تنظیمات ویندوز)
* ترافیک مصرفی با تاریخ شمسی (دانلود و آپلود هر نرم افزار)


نمایش دانلود و آپلود نمایش لحظه ای دانلود و آپلود کنترل دسترسی نرم افزار ها به اینترنت و فیلترشکن