دانلود نسخه 32 بیتی دانلود نسخه 64 بیتی "افزایش امنیت کامپیوتر" "رایگان استفاده کنید(7 مگابایت)" "بیش از 10 ویژگی منحصربفرد"


کنترل هوشمند

مقدمه

 • احتمالا این جمله را شنیده اید که در هنگام نصب برنامه ها ارتباط اینترنت را قطع کنید ولی بهتر است بگوییم که ارتباط نرم افزار ها با اینترنت را هنگام استفاده نیز قطع کنید در این راستا اکثر افراد فایروال ویندوز یا نرم افزار های internet security را پیشنهاد میکنند ولی این کار تا زمانی اعتبار دارد که از فیلتر شکن استفاده نشود...
  ممکن است برنامه ای مانند Word را نصب و فعال کرده اید و پس از چند روز متوجه شده اید که سریال برنامه غیر فعال شده است، دلیل اصلی این موضوع دسترسی غیر مجاز به اینترنت و بررسی اعتبار سریال استفاده شده است. به دلیل اینکه داخل ایران معمولا برنامه ها به صورت کرک شده استفاده می شوند، این موضوع پر رنگ تر است.

فیلترشکن و اختلال در عملکرد برنامه ها

 • فیلتر شکن ها می توانند به صورت غیر مستقیم کرک برنامه ها را غیر فعال کنند. برنامه های کامپیوتر معمولا برای بررسی اعتبار فعال سازی به اینترنت متصل می شوند که این عمل می تواند پس از فعال سازی offline و در هنگام کار با برنامه نیز صورت بگیرد.

 • کاربر می تواند دسترسی نرم افزار های کرک شده به اینترنت را با استفاده از firewall ویندوز مسدود کنید ولی این کار تا زمانی که به فیلتر شکن متصل نشده باشد اعتبار دارد. برنامه ها می توانند با وجود مسدود بودن در دیوارآتش به راحتی با فیلتر شکن به اینترنت متصل شده و سریال استفاده شده را غیر فعال کنند یا به صورت نامحسوس عملکرد برنامه را از حالت بهینه خارج کنند.

مدیریت دسترسی نرم افزار ها به اینترنت

 • با استفاده از این نرم افزار به صورت لحظه ای دسترسی هر نرم افزار به اینترنت بررسی و به کاربر هشدار داده می شود سپس کاربر می تواند در صورت نیاز دسترسی آن برنامه را مسدود کند.

  همچنین با گزینه Block Ilegal Anti Filter که باعث برتری زیاد این نرم افزار نسبت به نرم افزار های مشابه ( kaspersky internet security , Eset internet security ،فایروال ویندوز و... ) است دسترسی به اینترنت نرم افزار های غیر مجاز حتی با فیلترشکن یا پروکسی مسدود گردیده و در یک محیط ایزوله بدون اینترنت نگه داشته شوند.


جلوگیری از غیر فعال شدن کرک

کنترل دسترسی برنامه ها به پروکسی یا فیلتر شکن

 • در ویدئو زیر مسدود کردن دسترسی به اینترنت نرم افزار کروم با فایروال ویندوز 19 در حالت عادی و نیز زمانی که از فیلترشکن استفاده می شود بررسی می گردد ( می توانید این عمل را با دیگر نرم افزار های Internet Security مانند Nod32,Bitdefender و Kaspersky نیز تست کنید). • همان طور که در ویدئو دیده می شود فایروال ویندوز در حالت عادی به خوبی دسترسی به اینترنت نرم افزار مورد نظر را مسدود می کند ولی زمانی که از فیلتر شکن استفاده می شود نمی تواند هیچ کنترلی روی دسترسی نرم افزار ها به اینترنت داشته باشد. و موجب مشکلاتی همچون غیرفعال شدن سریال برنامه ها یا به صورت نامحسوس باعث کاهش عملکرد آنها می گردد. اما این برنامه دسترسی هر نرم افزار به اینترنت را حتی با وجود پروکسی یا فیلترشکن کنترل می کند. پیشنهاد می شود اگر کیفیت برنامه های فعال شده برای شما مهم است در هنگام کار با فیلتر شکن ها، نرم افزار های کرک شده close شوند یا از این برنامه استفاده کنید.


فیلترشکن خوب

 • هر شخص به دلایل مختلف می تواند از فیلترشکن استفاده کند که قصد بررسی آنها را به صورت کلی داریم. بیشتر داده هایی که فیلتر شکن ها ارسال می کنند به صورت رمز نگاری شده است که باعث می گردد شما هیچ کنترلی روی آن داده ها نداشته باشید. در هنگام انتخاب فیلترشکن ها سعی کنید از فیلترشکن هایی استفاده گردد که یک ورژن پولی داشته باشند که موجب اطمینان بیشتر نسبت به امنیت اطلاعات شده و انگیزه ها برای سوء استفاده را کم می کند. چند وقت پیش در هنگام استفاده از یک فیلترشکن کاملا FREE متوجه شدیم که این برنامه حدود یک دقیقه در حال ارسال اطلاعات بدون دریافت بود (حتما یک برنامه کنترل ترافیک نرم افزار ها روی سیستم نصب کنید). برای اطمینان بیشتر پیشنهاد می شود از افزونه ها استفاده گردد که حداقل این اطمینان وجود دارد که دسترسی زیادی به اطلاعات سیستم ندارند و در آخر اگر هدف شما فقط دور زدن تحریم ها است می توان از تغییر DNS استفاده کرد; برای اطلاعات بیشتر می توانید پست عبور از تحریم با تغییر DNS را مشاهده کنید.

 • در هنگام استفاده از فیلترشکن ها مواظب دانلود ها باشید بسیاری از آدرس های فیلترشده به دلیل وجود بدافزار در آن آدرس است و دلیل دیگری ندارد. در این راستا هنگام استفاده از فیلترشکن نسبت به دانلود فایل ها احتیاط بیشتری داشته باشید.

 • به صورت کلی استفاده از فیلترشکن ها باعث می شود ترافیک شما به صورت بین المللی محاسبه شود که موجب هزینه اینترنت بیشتری می گردد. پیشنهاد می شود در هنگام استفاده از سایت های داخلی از فیلترشکن استفاده نگردد.