دانلود نسخه 32 بیتی دانلود نسخه 64 بیتی Next Project یک ماه رایگان تست کنید کاهش هزینه اینترنت بهبود سرعت و امنیت اینترنت


عملیات خودکار بدون کاربر

مقدمه

با استفاده از این قسمت می توان حرکت هایی که کاربر با ماوس و صفحه کلید انجام می دهد را ضبط کرده و نیز با تشخیص تصاویر و تعیین شرط های گوناگون یک فعالیت ایجاد کرده سپس در ساعت مشخصی آن را خودکار و بدون نیاز به کاربر اجرا کرد (یکی از کاربرد های این قسمت برای دانلود فایل در ساعت مشخصی مانند زمان ترافیک شبانه رایگان می باشد که شما را از روشن کردن کامپیوتر، شروع دانلود و انتظار برای پایان دانلود بی نیاز میکند).

روشن شدن و عملیات خودکار

روی آیکن نرم نر افزار در محل اعلانات ویندوز کلیک راست کرده سپس گزینه Set Auto Action انتخاب شود:


 • Wake UP : زمان بیدار شدن و تعیین عملیات ها پس از روشن شدن را مشخص می کند.

 • Hour Minute: ساعت و دقیقه روشن شدن کامپیوتر را تعیین می کند.
 • Action 1-3: عملیاتی که پس از روشن شدن کامپیوتر می خواهید انجام شود (قبلا ضبط شده است).
 • با گزینه Windows Update می توان مجوز آپدیت ویندوز را در زمان روشن شدن تعیین کرد (با غیر فعال کردن آن ویندوز نمی تواند در آن زمان آپدیت شود).

 • Action After End Download: پس از اتمام دانلود چه عملیاتی انجام دهد.

  • System Action: عملیات سیستمی شامل خاموش شدن کامپیوتر یا حالت sleep یا ... تعیین می گردد.
  • Before Run Action: تعیین عملیاتی (ماوس و صفحه کلید) که قبل از اجرای عملیات سیستمی می خواهید انجام شود.

 • Time To Hibernate: زمانی را برای خاموش شدن کامپیوتر در حالت Hibernate، مشخص می کند (اگر مدت زمان دانلود از زمان ترافیک رایگان بیشتر شد).

 • به صورت خلاصه:

  فرض کنید ترافیک رایگان شبانه داریم که از ساعت خاصی شروع می شود و نمی خواهیم در آن ساعت از خواب بیدار شویم در این صورت ساعت خاصی wake Up را برای روشن شدن کامپیوتر تعیین می کنیم و در قسمت Action1-3 مشخص می کنیم که پس از اینکه کامپیوتر روشن شد عملیات های شبیه سازی شروع دانلود (با ماوس و صفحه کلید) را انجام دهد، سپس در ادامه نرم افزار شبکه اینترنت را زیر نظر داشته باشد و اگر از اینترنت استفاده نگردید (اتمام دانلود) چه عملی System Action انجام شود.

  ضبط حرکات ماوس و صفحه کلید


   بااستفاده از این فرم می توان حرکات کاربر با ماوس و صفحه کلید را ضبط کرده و با ایجاد شرط همراه با تشخیص تصاویر آن را به عنوان یک فعالیت ذخیره کرد.

  • StartCapture: پس از کلیک روی این گزینه تمام فعالیت هایی که با ماوس و صفحه کلید انجام می شود ضبط می گردد.

  • StopCapture: برای پایان ضبط فعالیت استفاده می گردد.

  • RunAction: برای تست فعالیت ضبط شده استفاده می گردد.

  • Save: برای ذخیره فعالیت و استفاده از آن در فرم قبل (برای یکی از Action1-3 های تعیین شده).

  • Load: برای بارگذاری و تست فعالیتی که قبلا ذخیره شده استفاده می گردد (پس از load گزینه Run Action فعال می شود).

  اجرای خودکار صف دانلود در نرم افزار Internet Download Manager

  به صورت پیشفرض فعالیت اجرای صف دانلود Main در نرم افزار Internet Download Manager شبیه سازی و داخل نرم افزار با نام فعالیت StartMainIDM ذخیره شده است(تنها کافی است نرم افزار Internet Download Manager نصب شود).

 • نکته:
 • برای استفاده از این قابلیت زبان نرم افزار Internet Download Manager روی انگلیسی تنظیم گردد.


  دانلود خودکار از سایت Youtube

  نرم افزار به صورت خودکار بدون نیاز به کاربر ویدئو های سایت Youtube را با بالاترین کیفیت موجود به صورت خودکار دانلود می کند تنها کافی است کاربر لینک های ویدئو های درخواستی را داخل نرم افزار وارد کند (برای تست و صحت دانلود ویدئو از سایت Youtube پس از انتخاب فعالیت youtubeFirefox آن را بارگذاری کرده (Load) سپس گزینه Run را انتخاب کنید).

  برای دانلود از سایت Youtube لازم است نرم افزار Firefox روی سیستم نصب شده همچنین افزونه Browsec روی آن نصب گردد. اسم فعایت ذخیره شده برای این کار youtubeFirefox است. تنها کافی است زمان روشن شدن کامپیوتر را تعیین کنید و در قسمت Edit Link آدرس های ویدئو ها از سایت Youtube را وارد کنید ( برای دانلود ویدئو ها از سایت www.y2mate.com استفاده می شود).

  در ویدئو زیر تست و شبیه سازی دانلود از سایت Youtube بدون کاربر نمایش داده می شود:


  آپدیت خودکار ویندوز در زمان ترافیک رایگان

  کاربر می تواند آپدیت ویندوز را در زمان ترافیـک غیر رایگان تنها با دو کلیک مسدود کند برای اطلاعات بیشتر به لینک جلوگیری از مصرف مخفیانه ویندوز از اینترنت مراجعه کنید. اما آپدیت نشدن ویندوز ممکن است باعث بروز مشکلات امنیتی گردد چون اکثر این آپدیت ها برای برطرف کردن باگ های امنیتی ویندوز منتشر می شوند از طرفی معمولا هر هفته آپدیت هایی با حجم بالا منتشر می شود که نیاز است آپدیت ویندوز در زمان ترافیک رایگان انجام گردد.

  فعالیت اجرای آپدیت با اسم Win Update داخل نرم افزار ذخیره شده است تنها کافی است زمان اجرای فعالیت را تعیین کنید همچنین تیک گزینه Windows Update در فرم Auto Action (برای اعطای مجوز آپدیت در زمان روشن شدن خودکار) انتخاب گردد .

  برنامه برای آپدیت ویندوز دستور wuauclt /detectnow /updatenow را در command prompt اجرا می کند برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

  روشن شدن Hotspot موبایل در زمان مشخص

  • روشن شدن Hotspot موبایل در ساعت و دقیقه مشخص


  • برای روشن شدن Hotspot در ساعت مشخص می توانید از برنامه های موبایل در این زمینه استفاده کنید یکی از برنامه های مفید در این مورد برنامه WIFI Automatic می باشد که می توانید زمان روشن شدن Hotspot را تعیین کنید برای دانلود این نرم افزار می توانید از این لینک استفاده کنید ( زمان روشن شدن خودکار Hotspot را حدود دو دقیقه قبل از روشن شدن کامپیوتر تنظیم کنید ).

  • نکته:
  • در این حالت باید کامپیوتر هنگام اتصال اینترنت با استفاده از حالت sleep یا Hibernate خاموش شود تا اتصال اینترنت زمان روشن شدن خودکار از بین نرود. در صورتی که کامپیوتر گزینه Hibernate ندارد می توانید داخل نرم افزار یا از گزینه After End Download گزینه Auto Hibernate را انتخاب کنید یا از گزینه Show Time To Action زمانی را برای Hibernate شدن کامپیوتر تعیین کنید.

  اشتراک اینترنت موبایل بدون WIFI

  برای اشتراک اینترنت موبایل (در زمان روشن شدن خودکار کامپیوتر) می توانید از اتصال usb استفاده کنید (USB Tethering) در این حالت کامپیوتر هنگام اتصال اینترنت باید در حالت sleep قرار بگیرد تا اتصال اینترنت در زمان روشن شدن خودکار از بین نرود.

  نمایش دانلود و آپلود نمایش لحظه ای دانلود و آپلود کنترل دسترسی نرم افزار ها به اینترنت و فیلترشکن

  * روشی نوین برای افزایش سرعت و نیز کاهش اینترنت مصرفی فیلترشکن های ویندوز NEW
  * مجوز آپدیت خودکار ویندوز 10 با دو کلیک (Windows Update Permit)
  * ترافیک مصرفی با تاریخ شمسی (Internet Traffic Manager)